Sklep CHLEB i SER w Kaźmierzu

Prawdziwy raj dla wszystkich fanów sera otworzył w grudniu 2020 roku swoje drzwi w Kaźmierzu, w którym znajduje się główna siedziba Hochland Polska.

Sklep CHLEB&SER zlokalizowany jest na terenie, który Hochland w maju tego roku kupił od spółdzielni mleczarskiej „Jana”, położonej w Kaźmierzu, bezpośrednio obok siedziby Hochland.

W oparciu o ofertę produktów Hochland stworzyliśmy koncepcję i nadzorowaliśmy realizację inwestycji sklepu, w którym miłośnicy serów mogą zaopatrzyć się w coś dla siebie. Poranne kanapki, szybkie przekąski – pyszny duet chleba i sera towarzyszy w wielu sytuacjach, za każdym razem zachwycając tak samo! Nic więc dziwnego, że właśnie na takim koncepcie oparto nowy sklep Hochland Polska w Kaźmierzu. Będzie można w nim kupić produkty z portfolio Hochland Polska, także innych producentów oraz świeżo wypiekany, lokalny chleb, bułeczki, pyszny sernik i inne wyroby piekarnicze.

Nowoczesny koncept sklepu CHLEB&SER inspirowany rustykalnym klimatem, ale w nowoczesnym wydaniu, przywołuje na myśl bistro, w którym można zrobić nie tylko bardzo udane zakupy, ale też zamówić catering, dania na wynos, oraz zabrać ze sobą do pracy świeże kanapki i pyszną kawę.